Wnioskowanie o pożyczkę online w praktyce

Każdy z nas ma czasami kłopoty finansowe. To nic strasznego i od czasu do czasu spotyka każdego z nas. Warto, więc wiedzieć, że można ubiegać się o pożyczkę ratalną bez wychodzenia z domu. Dzięki temu można bardzo szybko korzystać z pożyczonych pieniędzy. Poza tym, to najwygodniejsze rozwiązanie. Jednak pojawia się pytanie – jak ubiegać się o taką pożyczkę?

Przygotuj się

Wnioskowanie o pożyczkę nie jest trudne, ale powinieneś wcześniej przygotować sobie swoje dokumenty. Potrzebny będzie Twój dowód osobisty, numer konta bankowego oraz telefon komórkowy. Nie musisz mieć żadnego potwierdzenia uzyskiwanego przychodu. Nie potrzebujesz żadnego zaświadczenia wystawianego przez pracodawcę. Dzięki temu on nawet nie musi wiedzieć, że pożyczasz pieniądze. To bardzo wygodne rozwiązanie. W końcu każdy ma prawo do prywatności. Warto też zauważyć, że mniej dokumentów oznacza szybsze załatwienie sprawy. Po prostu jest mniej formalności. To właśnie dlatego, wnioskowanie o pożyczki ratalne jest takie wygodne i szybkie.

Jakie warunki muszę spełniać żeby otrzymać pożyczkę?

Pożyczka jest ofertą skierowaną do każdego obywatela RP, który ukończył 21 rok życia. Taka osoba musi wypełnić prosty wniosek na stronie www.supergrosz.pl i tyle. Nowy klient może jednokrotnie pożyczyć od 1000 do 10 000 zł. Tymczasem stali klienci mogą pożyczyć nawet do 15 000 zł. To spora kwota, za którą można urządzić remont mieszkania albo wymarzoną imprezę Sylwestrową. A może potrzebujesz pieniędzy na bajeczny urlop? Pożyczka rozwiąże każdy ten problem.

A co z weryfikacją?

Na pewno myślisz teraz o weryfikacji Twojej tożsamości. Gdyby jej nie było, oszustom łatwo byłoby wyłudzać pożyczki. Dlatego też oraz przez wzgląd na bezpieczeństwo Twoje i wszystkich naszych klientów, weryfikujemy informacje w Biurze Informacji Kredytowej oraz w Biurze Informacji Gospodarczej. Ponadto, potwierdzimy też Twoją tożsamość. W tym celu korzystamy z dwóch metod. W przypadku pierwszej, musisz podać swoje dane do logowania do internetowej platformy Twojego banku. Ta opcja jest najszybsza. Druga metoda jest niestety zajmuje więcej czasu, ale nie musisz mieć konta w banku. Polega ona na tym, że po przyznaniu pożyczki wysyłany jest na Twój numer specjalny sms z kodem. Musisz pokazać ten kod oraz swój dowód osobisty w najbliższej placówce pocztowej. Na tej podstawie są wypłacane pieniądze. Pamiętaj, że weryfikacja konta bankowego oraz Twojej tożsamości jest w pełni bezpieczne. Twoje dane są przez nas chronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *