Samochód nie jest już towarem luksusowym!

W dzisiejszych czasach w niemal każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jeden samochód. Często jego zakup nie należy do najłatwiejszych. Nie każdego na to stać, a trzeba przecież jakoś się przemieszczać: do pracy, do domu, na zakupy, do bliskich. Jak kupić samochód, dysponując niewielką gotówką?

Okazuje się, że aby kupić samochód na raty, nie trzeba dysponować ani piękną historią kredytową, ani wysokimi zasobami konta. Na zakup nie musi wpływać pralka lub lodówka kupione na kredyt. Co, jeśli powiemy Ci, że nie potrzebujesz do tego również stosu dokumentów? Uwierzysz? Wystarczy przyjść do firmy leasingowej CLS i poznać jej ofertę.

OFERTA ZALEŻY OD FIRMY

Te oferty leasingu samochodów bywają jednak różne. Wsparcie finansowe możesz otrzymać na auto nowe lub używane. Obie opcje będą różnić się od siebie. Należy pamiętać, że w tych dwóch przypadkach nie musisz w pełni dokumentować swoich źródeł dochodu i tłumaczyć się z każdego kredytu, który spłaciłeś lub będziesz spłacać. Nie musisz nawet zaglądać do urzędu komunikacji. Leasing samochodów można uzyskać za pomocą procedury uproszczonej. Oznacza to, że firma będzie potrzebowała minimum formalności. Nie będzie Cię też angażowała w cały proces związany z dokumentami, odbiorem i rejestracją pojazdu. Tym wszystkim zajmie się jej przedstawiciel. Ty otrzymasz auto, którym od razu będziesz mógł się poruszać.

O JAKICH KOSZTACH MÓWIMY?

Jeśli chodzi o koszty leasing na auto z pewnością wypada taniej, niż tradycyjny kredyt bankowy. Ma również inne pozytywne aspekty. Po okresie leasingowania, możesz wykupić samochód za niewielką część jego wartości. Możesz również zrezygnować z tego przywileju i wybrać kolejne, nowsze auto, które podbije Twoje serce. Nie musisz nawet dysponować ogromnym wkładem własnym. Tak naprawdę to Ty decydujesz o poziomie wkładu własnego. Możesz wybrać w przedziale od 1% do 45% w sytuacji, w której mówimy o samochodach nowych. Jeśli chodzi o auta używane, w firmie CLS, klient musi dołożyć do zakupu 10% wartości pojazdu. Możesz również szybko przekalkulować, ile taki zakup może Cię kosztować co miesiąc. Wystarczy skorzystać z kalkulatora leasingowego, dostępnego choćby na stronie cls.pl.

NIE TYLKO DLA KLIENTÓW PRYWATNYCH

Leasing to świetna opcja nie tylko dla klientów indywidualnych. To również sprawdzona metoda finansowania zakupu aut służbowych. Rozwijająca się firma, nie musi obarczać swojego budżetu kredytem. Korzystając z leasingu, może wrzucać do w koszty i regularnie wymieniać swoją flotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *