Rkantor.com – co warto wiedzieć?

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na kantory internetowe, dlatego też postanowiłem sprawdzić, co ma do zaoferowania platforma Rkantor.com, która w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Niniejszy artykuł to minirecenzja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących tanio wymieniać waluty bez własnego konta walutowego.

Błyskawiczne zakładanie konta

Jedną z największych zalet kantoru internetowego Rkantor.com jest błyskawiczne zakładanie konta. Serwis jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z internetowych kantorów. Cały proces odbywa się online, dzięki czemu możemy założyć swoje konto bez potrzeby wychodzenia z domu. Po krótkiej rejestracji automatycznie otrzymujemy dostęp do „portfela walutowego”. Warto zwrócić uwagę na to, że platforma Rkantor oferuje nam możliwość wymiany aż 19 walut oraz zlecanie przelewów do 200 państw.

Największe zalety

Jedną z największych zalet platformy jest oczywiście to, że nie musimy posiadać własnego konta walutowego, które bardzo często dodatkowo kosztuje. Dzięki wirtualnemu portfelowi możemy swobodnie wymieniać waluty po bardzo atrakcyjnych kursach. Aby aktywować konto wystarczy jednogroszowy przelew aktywacyjny, który uruchamia dostęp do całego konta. Wymieniając największe plusy nie można zapominać także o bezpieczeństwie transakcji, które wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę zwłaszcza, jak przebywa się za granicą. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest bezpłatny alert kursowy. Dzięki wiadomościom SMS lub e-mail nie przegapimy żadnego atrakcyjnego kursu. Dla wielu osób przydatne może okazać się „automatyczne spłacanie rat kredytów walutowych”. Dzięki korzystnym kursom można zaoszczędzić nawet kilka złotych na spłacie kredytu.

Dla kogo Rkantor ?

Według mnie kantor internetowy Rkantor.com to doskonała propozycja przede wszystkim dla turystów, którzy chcą wymieniać walutę „last minute” przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W dużym skrócie mówiąc Rkantor to najlepsza propozycja dla wszystkich tych osób, które na wymianie walut chcą zaoszczędzić nawet do 9,5%. Osoby, które mają żyłkę do transakcji walutowych powinny sprawdzić także giełdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *