Raport kredytowy od Racoongo

Każdy kto kiedykolwiek brał jakiś kredyt lub inną pożyczkę pozabankową ma swoją historię kredytową w BIK. Warto co jakiś czas ją sprawdzić, aby upewnić się, że nikt nie próbował wziąć na nas kredytu lub po prostu, aby sprawdzić jak wyglądają nasze aktualne zobowiązania i czy wszystko było płacone na czas. Ciekawym narzędziem, które jest czymś więcej niż raportem historii kredytowej jest SMART skaner. Jak to działa i jakie informacje uzyskamy za jego pomocą?

Czym jest SMART skaner

SMART skaner to narzędzie, które zbiera i analizuje informacje z różnych biur informacji kredytowych na temat aktualnych zobowiązań. Pozwala ono sprawdzić prawdziwą ocenę zdolności kredytowej oraz wyjaśnia na podstawie jakich danych pożyczkodawcy podejmują decyzję o udzieleniu pożyczki. Dowiemy się również co powinniśmy zmienić, aby uzyskać korzystniejsze warunki, a same informacje podawane są w prostej i zrozumiałem formie.

Jak pobrać raport poprzez SMART skaner

Wystarczą dwa proste kroki, aby otrzymać swój raport:

  1. Wejdź na stronę: https://racoongo.com/raport/,
  2. Wypełnij wniosek o raport z analizą historii kredytowej, który dostępny jest na dole strony, zaznacz wszystkie wymagane zgody i czekaj na swój raport.

Na stronie dostępna jest również ocena zdolności kredytowej na podstawie zdjęcia, choć oczywiście do wyników trzeba podchodzić z dystansem.

Co otrzymamy w raporcie?

  • Szczegółową analizę wszystkich zaciągniętych pożyczek oraz wyjaśnienie na podstawie jakich informacji kredytodawcy podejmują decyzję o udzieleniu pożyczki,
  • Informację o wszystkich wnioskach o pożyczki w przejrzystej tabeli. Warto monitorować takie wnioski, aby sprawdzić czy nikt nie próbował czasem wziąć na nas kredytu lub pożyczki,
  • Spersonalizowane rekomendacje, czyli co musimy poprawić w swojej historii kredytowej, aby otrzymywać lepsze warunki,
  • Analizę obciążenia finansowego, czyli zalecenia dotyczące planowania oraz zarządzania swoimi wydatkami.

Podsumowanie

O swoją historię kredytową warto dbać, aby uniknąć przykrych niespodzianek i w razie potrzeby ją poprawić. Błędy również się zdarzają, więc czasem trzeba będzie udać się do banku, aby sprostować sytuację i usunąć negatywne wpisy. Zaoszczędzimy sobie w ten sposób niepotrzebnych problemów, gdy kredyt będzie nam koniecznie potrzebny. Jednym z takich narzędzi, które z pewnością warto znać jest wspomniany Smart skaner. Uzyskany za jego pomocą raport zawiera wiele przydatnych informacji, które mogą okazać się pomocne przy wnioskowaniu o kolejne kredyty. Dodatkowo, pomoże wcześniej wykryć próby wzięcia na nas kredytu i zgłosić je odpowiednio wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *