Potykacze reklamowe – prosta forma reklamy

W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy w sposób sprawny i skuteczny jest praktycznie niemożliwe bez odpowiedniego marketingu.

Skuteczny marketing jest pomocny przy budowaniu wizerunku firmy, odpowiada za przyciąganie do niej klientów, przez co przedsiębiorstwo notuje wzrosty sprzedaży i może się stale rozwijać na rynku. Jednak marketing ni jest możliwy bez jakichkolwiek narzędzi. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi marketingowych są potykacze. Ich użycie jest przede wszystkim bardzo wygodne, ze względów ich trwałości, ponieważ wykonywane są one najczęściej z różnego rodzaju metali, materiałów PVC lub drewna.

Zalety potykaczy reklamowych i ich rodzaje

Kluczowa zaleta tego rozwiązania jest możliwość dowolnej zmiany treści marketingowej w bardzo prosty sposób. Ponadto wiele potykacz oprócz przyciągania klientów, staje się także skuteczną ochroną dla plakatów przed warunkami atmosferycznymi, przez co wydatki na marketing staje się o wiele mniejsze. Niektóre z potykaczy uzupełnianie są poprzez podświetlenia elektroniczne, które oświetlają treść w nocy. Na rynku można znaleźć bardzo wiele rodzai potykaczy najpopularniejsze z nich to te wykonywane z plastiku. Są one odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Dodatkowa ich zaletą jest łatwa możliwość zmiany ich lokalizacji, a także cena. Potykacze wykonywane z drewna, to nieco bardziej ekskluzywne modele, które przyciąga uwagę nie tylko treścią komunikat, ale także designem. Natomiast te wykonywane z metalu i aluminium a najbardziej wytrzymałe. Wykazują odporność na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, niezależnie od pory roku, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie najlepiej zastosować potykacze

Najbardziej popularna forma zastosowania potykaczy jest ustawienie ich przed samym wejściem do lokalu. Z tego rozwiązania korzysta bardzo wiele firm gastronomicznych. Sprawdzają się one także w przypadku sklepów, stacji paliwowych czy też wszelkiego rodzaju hurtowni. Pozwalają na umieszczenie na nich dowolnych informacji, które mają na celu zachęcenie klientów do wstąpienia do danego lokalu.

Zamówienie potykaczy przez internet

Dzięki rozwojowi tego medium można w łatwy i prosty sposób zamówić potykacze przez Internet między innymi w firmie https://piga.pl/produkty/potykacze-stojaki-reklamowe. Firma ta oferuje potykacze OWZ dedykowane do zastosowań zewnętrznych, przez co są one w pełni przystosowane i uodpornione na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo pozwala na efektowne wyeksponowanie oferty firmy, jak także łatwa wymiana materiałów reklamowych w kilka minut za pomocą innowacyjnej funkcji otwórz, włóż, zamknij (OWZ). NIewielka waga tego rozwiązania gwarantuje stabilność i wygodę użytkowania, a duża powierzchnia reklamowa pełna widoczność umiejscowionego w nich plakatu.

Wszystko to sprawia, że potykacza są jednym z najbardziej powszechnych narzędzi marketingu bezpośredniego, który oddziałuje wprost na klienta, zachęcając go do skorzystania z oferty danej firmy, która decyduje się na takie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *