Najlepszy antywirus dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ochrona antywirusowa dla firm? Tu nie ma miejsca na kompromisy! Tylko dobrze dobrane oprogramowanie antywirusowe zapewni poziom bezpieczeństwa jaki wymagany jest przy prowadzeniu własnego biznesu. AVG Internet Security zapewnia go z łatwością, łącząc w sobie przydatne funkcje z ochroną prywatności i wydajnym działaniem.

Co znaleźć można w AVG Internet Security?

  1. Bezpieczeństwo kontaktu z klientami. Klienci wysyłają maile, załączniki i linki. Skąd pewność, że nie ma w nich wirusa? AVG Internet Security sprawdza wszystkie wiadomości zanim zostaną ściągnięte na komputer. Filtruje spam, kontroluje gdzie prowadzą hiperłącza i czy w przesyłanych plikach nie ma niespodzianki. Dzięki niemu można spokojnie korespondować z klientami.
  2. Bezpieczeństwo korzystania z Internetu i sieci. Ataki z wykorzystaniem stron www nie są niczym zaskakującym. Firma, która robi przelewy w banku internetowym, szuka wiadomości na różnych stronach i często jest online, musi być chroniona dodatkowo. Dobry antywirus AVG Internet Security sprawdzi odwiedzane witryny, ściągane pliki i linki w social media. Dodatkowo pomoże usunąć niepotrzebne paski narzędzi, dodatki i wtyczki. Ochroni również sieć firmową przed atakami lub włamaniem hakerskim, sprawdzając na bieżąco czy wszystko gra.
  3. Prywatność. RODO, dane osobowe, tajemnica handlowa… w firmach jest co chronić, więc najlepszy antywirus musi sprostać i tym wymaganiom. AVG Internet Security ma sejf na dane, gdzie bezpiecznie przechowuje wszystkie dyskretne informacje oraz ochronę przed włamaniem do komputera (firewall). Daje też opcję pozbycia się plików na zawsze, bez możliwości ich odzyskania. Monitoring zachowań stale pracujący w tle kontroluje czy ktoś nie dostał się na dysk.
  4. Ochrona przed najnowszymi zagrożeniami. Najlepsze antywirusy chronią nie tylko przed tym co znane i zbadane. Muszą też zabezpieczać firmę przed nowymi sposobami ataków, takimi jak phishing czy ransomware. AVG Internet Security ma specjalne funkcje chroniące przed zaszyfrowaniem dysku i próbami wyłudzeń.  Wbudowana sztuczna inteligencja pilnuje plików i programów pod kątem niestandardowych zachowań. Każde odstępstwa od normy jest blokowane i raportowane. Chroniona jest też kamera, jakby komuś przyszło do głowy wykorzystywać ją do podglądania i zbierania informacji o przedsiębiorstwie.

AVG Internet Security jest najlepszym antywirusem dla firm. Dostępne funkcje chronią na wielu płaszczyznach, a niewielkie wymagania sprzętowe nie wpływają negatywnie na codzienną pracę. To dobry antywirus sprawdzający się w każdej małej firmie!

___

Zobacz jak działa  AVG

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *