Jak wyjść z zaległości wobec ZUS i US?

Pośrednictwo kredytowe jest szeroko rozumianym pojęciem, które odnosi się do pomocy w zakresie uzyskania kredytu. Janosik dla Firm oferuje usługi z tej dziedziny i cieszy się sporym uznaniem na rynku. O czym pamiętać, wybierając pośrednictwo kredytowe?

Janosik dla Firm oferuje klientom obsługę na najwyższym poziomie i metodyczne działania. Przed rozpoczęciem świadczenia usług klient ma za zadanie jedynie wygenerować Raport BIK, który zostaje dokładnie zanalizowany. To pozwoli odpowiedzieć na wiele pytań związanych z tym, na jaką kwotę kredytu ma szansę i w których bankach uzyskać może pożyczkę. Kolejnym etapem jest dokładne przeliczenie wyniku finansowego i nałożenie go na banki, w których klient ma potencjalną szansę na uzyskanie świadczenia. Dzięki temu uzyskamy jasny obraz tego, czy spełnione zostają wszelkie wymogi kredytowe. Jeśli klient zaakceptuje propozycję kredytową, można przystąpić do podpisania wniosku kredytowego. Janosik dla Firm stawia w każdym przypadku na skuteczność i profesjonalne podejście do klienta.

Myślisz o pożyczce na spłatę ZUS i US lub o kredycie firmowym bez zaświadczeń z ZUS i US?

Osoba prowadząca działalność gospodarczą, która ma zaległości w Urzędzie Skarbowym lub w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i pragnie je szybko spłacić, skorzystać może ze specjalnej pożyczki. Pożyczka na spłatę ZUS i US jest jedną z metod wsparcia finansowego dla małych firm. Kredyt firmowy uzyskać może każda prawna forma prowadzonej działalności gospodarczej. Pamiętać należy jednak o tym, że nie można zalegać ze spłatą kredytów oraz należy przedtem prowadzić firmę dłużej niż 12 miesięcy.

Pożyczka na spłatę ZUS i US to rozwiązanie dobre dla każdej firmy, która chce jak najszybciej uregulować zobowiązania względem tych instytucji. Warto zauważyć, że spłata zaległości otworzy klientom drzwi do starania się o inne kredyty i pożyczki przeznaczone na konkretne cele związane z działalnością gospodarczą. Przed spłatą długów względem US czy ZUS nie ma mowy o żadnym większym kredycie, gdyż firma nie będzie posiadać zdolności kredytowej i zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *