Jak oszczędzać podczas codziennych zakupów

Oszczędzanie pieniędzy nie jest łatwe, ale każdy z nas może zacząć oszczędzać nawet na codziennych czynnościach. Jedną z czynności od których warto zacząć są zakupy, które każdy z nas robi w miarę regularnie. Nie chodzi tutaj wcale o odmawianie sobie konkretnych produktów, a jedynie znajdywanie ich w innych sklepach, w korzystniejszej cenie. Jak zatem oszczędzać nie rezygnując z danych produktów?

Szukanie promocji

W każdym sklepie bywają promocje, które w znacznym stopniu obniżają ceny produktów, które akurat potrzebujemy. Odwiedzanie wszystkich sklepów po kolei i porównywanie cen jest zbyt czasochłonne i mało komu by się chciało. No, ale są jeszcze specjalne gazetki, w których znaleźć można aktualne promocje w popularnych sklepach, czy marketach takich jak biedronka. Przeważnie znaleźć je można w skrzynkach na listy, ale nie zawsze i z pewnością nie wszystkie. Druga sprawa, że byłoby ich naprawdę dużo, gdyby brać pod uwagę wszystkie dostępne sklepy. No, ale w dobie internetu i z tym można sobie całkiem nieźle poradzić. Smartfon sprawdzi się w tej roli doskonale i pozwala zajrzeć do tego typu gazetki w każdej chwili, bez potrzeby noszenia ich ze sobą.

Jaka aplikacja się sprawdzi?

Aplikację, która daje dostęp do aktualnych gazetek z promocjami można znaleźć na stronie https://mojagazetka.com/. Dlaczego warto z niej korzystać?

  • Ponad 80 sklepów w 12 kategoriach. Dzięki dostępnym kategoriom łatwiej można znaleźć interesujący nas sklep,
  • Geolokalizacja. Dzięki lokalizacji z telefonu otrzymasz gazetki, które dotyczyć będą Twojego regionu,
  • Zapis wybranych stron. Dzięki tej funkcji możesz zapisać interesujące Cię gazetki i mieć do nich dostęp nawet bez internetu,
  • Karty lojalnościowe. Ta opcja pozwala zapisywać wszystkie swoje karty lojalnościowe, by mieć je zawsze przy sobie na smartfonie,
  • Funkcja szukania produktów. Pozwala sprawdzić czy interesujący Cię produkt znajduje się aktualnie w promocji w jednym z Twoich ulubionych sklepów,
  • Cztery platformy. Aplikacja dostępna jest na telefony z  iOS, Android, Windows Phone oraz BlackBerry,
  • Ulubione sklepy.  Możesz zapisać i przeglądać swoje ulubione sklepy w osobnej zakładce, a te nielubiane zwyczajnie ukryć tak, aby nie były wyświetlane.
  • Ekologiczna i zawsze aktualna. Tradycyjne gazetki papierowe są trudniej dostępne od aplikacji mobilnej.
  • Powiadomienia o nowych gazetkach. W ustawieniach możesz włączyć powiadomienia o nowo dodanych gazetkach, aby być na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *