Dlaczego szukając kredytu warto wybrać platformę TwojOpiekun.pl

Znalezienie odpowiedniego kredytu nie jest rzeczą łatwą i z pewnością każdy kto, choć raz go potrzebował zdaje sobie z tego sprawę. Mnogość ofert sprawia, że wybranie tej najkorzystniejszej może zająć nam naprawdę dużo czasu, jeśli chcemy samodzielnie porównywać wszystkie oferty. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi platforma TwojOpiekun.pl. Jak działa i dlaczego warto z niej skorzystać?

Czym jest „Twój Opiekun”

Grupa SG, od dłuższego czasu realizuje strategię zmiany modelu pośrednictwa i procesu sprzedaży, a jednym z efektów tej właśnie strategii było powstanie serwisu TwojOpiekun.pl. Jest to wirtualna usługa, która na pierwszym miejscu stawia sposób dotarcia i obsługi klienta.

Z pomocą tego narzędzia klient sam może ubiegać się o produkt w dogodnym dla siebie miejscu i czasie lub zlecić to analitykowi Grupy SG i być obsłużonym na terenie całego kraju.

Warto dodać, że usługa dostępna jest zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Czym się wyróżnia?

Usługę wyróżnia od znanych aplikacji i porównywarek finansowych zdalne połączenie procesów sprzedaży ze wstępną analizą kredytową opartą na monitorującym sprawdzeniu wiarygodności kredytowej Klienta oraz fizyczną obsługą przez doświadczonych opiekunów. Warto zwrócić również uwagę, że od początku do końca procesu Klientowi towarzyszy cały czas jeden Opiekun. W innych porównywarkach dane najczęściej są zwyczajnie przesyłane do pracownika wybranego banku, a gdy Klient nie otrzyma w nim finansowania to zostaje z niczym.

W przypadku wspomnianej platformy sprawa wygląda już zupełnie inaczej. Tutaj Klient może liczyć na Opiekuna, który oferuje pomoc w uzyskaniu finansowania w wybranym przez Klienta banku, ale w przypadku odmowy szuka alternatywnych rozwiązań i ofert również w innych.

Jak skorzystać?

Sprawa jest banalnie prosta, wystarczy wejść na stronę https://twojopiekun.pl/, wybrać kwotę kredytu oraz okres na jaki jest on nam potrzebny i kliknąć w przycisk „Sprawdź oferty”. Po przejściu ujrzymy oferty różnych banków wraz z informacjami odnośnie prowizji, oprocentowania, RRSO oraz wysokością każdej raty. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Zapytaj o kredyt” przy wybranej ofercie, a na sam koniec podanie informacji kontaktowych, zaznaczenie wszystkich wymaganych zgód i finalizacja poprzez kliknięcie „Wyślij i zakończ”. Wspomniane zgody zostaną wysłane w postaci SMS, wraz z kodem, który należy wpisać przed finalizacją.

TwojOpiekun.pl to nie tylko kredyty i pożyczki

Usługa Twój Opiekun to nie tylko pomoc w uzyskaniu kredytu, ale także:

  • ubezpieczenia – Twój Opiekun dba o potrzeby domu, rodziny czy firmy pozwalając m.in. tanio ubezpieczyć mieszkanie, co ma szczególne znaczenie np. gdy jest potrzeba przedstawienia ubezpieczenia w banku do celu zabezpieczenia kredytu. Osoby poszukujące ubezpieczenia komunikacyjnego, firmowego czy odpowiedzialności cywilnej również mogą liczyć na przygotowanie odpowiednich propozycji.
  • dotacje – dedykowane rozwiązanie dla firm, które zainteresowane są pozyskiwaniem unijnego zwrotnego finansowania,
  • POS – terminale płatnicze wraz z dodatkowymi korzyściami (np. cashback, evouchery ). Warto dodać, że platforma Twój Opiekun postara się zaproponować lepsze warunki firmom, które takowy terminal już posiadają.

Podsumowanie

Decydując się na kredyt zdecydowanie warto postawić na rozwiązania oferowane przez serwis TwojOpiekun.pl. Dzięki temu możemy liczyć na pomoc Opiekuna na każdym etapie, od wniosku, aż po uzyskanie kredytu. Oszczędzamy w ten sposób czas, który poświęcilibyśmy na samodzielne porównywanie ofert i składanie wniosków, a dodatkowo mamy pewność, że oferta, którą wybraliśmy była po prostu korzystniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *