Darmowa pożyczka online sposobem na szybki zastrzyk gotówki

Odkąd na rynku pojawiły się parabanki, pożyczanie pieniędzy stało się znacznie łatwiejsze i na wyciągnięcie ręki niemalże każdego. Na pomoc finansową mogą liczyć osoby młode, niemające pozytywnej historii kredytowej czy też nawet osoby zadłużone. Pożyczkę można wziąć o dowolnej porze dnia i to bez wychodzenia z domu, a cała procedura jej zaciągania jest banalnie prosta i szybka. Wszelkie formalności w przypadku chwilówek zostały ograniczone do minimum. Obecnie można wziąć pożyczkę w zaledwie kilkanaście minut, posiadając konto bankowe i aktywny numer telefonu. Firma www.viasms.pl udziela pierwszej pożyczki w wysokości aż 1500 złotych całkowicie za darmo.

Darmowa pożyczka online sposobem na szybki zastrzyk gotówki

Obecnie osoby potrzebujące zastrzyku gotówki nie są skazane wyłącznie na instytucje bankowe. Do dyspozycji są także parabanki, które stawiają swoim klientem znacznie mniejsze wymagania. Pożyczanie pieniędzy w instytucjach pozabankowych jest proste, szybkie i wygodne. Wszelkie formalności zostały zminimalizowane do tego stopnia, że nie trzeba nawet udawać się do najbliższej placówki stacjonarnej danego parabanku. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie firmy pożyczkowej, co można zrobić we własnym zaciszu domowym i to wtedy, kiedy ma się na to czas czy też ochotę. Możliwe jest pożyczenie nawet kilku tysięcy złotych i to w kilkanaście minut. Weryfikacja elektronicznego wniosku odbywa się w trybie niemalże błyskawicznym. Firma www.viasms.pl jest firmą pożyczkową oferującą darmową pierwszą pożyczkę w wysokości do 1500 złotych. Oznacza to, że po trzydziestu dniach klient firmy oddaje dokładnie taka samą kwotę, jaką pożyczył – beż żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. Na spłatę zadłużenia ma od jednego do trzydziestu dni.

Warunkiem otrzymania pożyczki w ViaSMS jest posiadanie obywatelstwa polskiego i pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz własnego rachunku bankowego i aktywnego numeru telefonu komórkowego. Wymagane są także: brak obecności w rejestrach dłużników i wiek 20-65 lat.

Jak wziąć darmową pożyczkę ViaSMS?

W celu zaciągnięcia pożyczki w firmie ViaSMS należy wejść na stronę internetową https://www.viasms.pl/kredyty-chwilowki, po czym wybrać kwotę chwilówki i termin jej spłaty za pomocą suwaków. Następnie należy kliknąć w przycisk zatytułowany „Weź pożyczkę”, po czym wypełnić formularz online swoimi danymi osobowymi. Do wypełnienia formularza potrzebne będą: imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, informacje o obywatelskie, numer telefonu komórkowego, adres mailowy, adres zameldowania i nazwa banku, w którym posiada się rachunek. Konieczne jest jeszcze wpisanie hasła do swojego Profilu Klienta i zaakceptowanie wszystkich pól ze zgodami. Chodzi tutaj o akceptację regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną i warunków przetwarzania danych osobowych. Po wypełnieniu wszystkich pustych rubryk w e-wniosku, można kliknąć w przycisk „wyślij”.

Osoby składające wniosek o przyznanie pożyczki w ViaSMS po raz pierwszy, proszeni są o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza ze swojego rachunku bankowego na rachunek bankowy firmy ViaSMS. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna zapaść w przeciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku i wykonania przelewu weryfikacyjnego.

3 komentarze do “Darmowa pożyczka online sposobem na szybki zastrzyk gotówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *