Auto EFL – leasing w stabilnym miejscu

Auto EFL to projekt Europejskiego Funduszu Leasingowego, który na rynku obecny jest od 1991 roku. Aktualnie to największa w Polsce instytucja leasingowa, która aktywnie wpływa na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Auto EFL to projekt Europejskiego Funduszu Leasingowego, który na rynku obecny jest od 1991 roku. Aktualnie to największa w Polsce instytucja leasingowa, która aktywnie wpływa na rozwój przedsiębiorczości w Polsce. W ciągu dwóch lat działalności Europejski Fundusz Leasingowy zmienił się z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej w jedną z największych firm w Europie, wchodzącą w skład grupy kapitałowej Credit Agricole. Dzięki podjęciu tej współpracy uzyskiwane są wymierne korzyści dla firm i klientów indywidualnych. Pozwoliło to uzyskać stabilność finansową i bezpieczeństwo. Jednak to co najważniejsze w kontekście zawiązania współpracy to doświadczenie i wiedza instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, będącej jednym z liderów w dziedzinie bankowości i ubezpieczeń.

Auto EFL – szeroka oferta

Europejski Fundusz Leasingowy posiada w swojej ofercie leasing wszystkich najważniejszych środków trwałych:

  • samochodów osobowych (Auto EFL),
  • samochodów dostawczych (Auto EFL),
  • samochodów ciężarowych (Auto EFL),
  • maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • sprzętu i oprogramowania IT,
  • leasing i pożyczkę sprzętu rolniczego,
  • aparatury medycznej,
  • leasing dla jednostek samorządu terytorialnego i prawników.

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu EFL może zagwarantować nowoczesne rozwiązania finansowe i pochwalić się ścisłą współpracę z najbardziej liczącymi się na świecie producentami i dostawcami. To z kolei gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo współpracy. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży terenowej, dzięki czemu może zapewnić indywidualne podejście i opiekę ze strony swojego przedstawiciela. Pracownicy auto EFL to najlepsi na rynku specjaliści, którzy dzięki wielu latom działalności uzyskali niezbędną wiedzę i doświadczenie. W tym miejscu warto zaznaczyć, że do tej pory EFL na swojego partnera biznesowego wybrał ponad 230 tysięcy klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *