Auto EFL – leasing w stabilnym miejscu

Auto EFL to projekt Europejskiego Funduszu Leasingowego, który na rynku obecny jest od 1991 roku. Aktualnie to największa w Polsce instytucja leasingowa, która aktywnie wpływa na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Auto EFL to projekt Europejskiego Funduszu Leasingowego, który na rynku obecny jest od 1991 roku. Aktualnie to największa w Polsce instytucja leasingowa, która aktywnie wpływa na rozwój przedsiębiorczości w Polsce. W ciągu dwóch lat działalności Europejski Fundusz Leasingowy zmienił się z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej w jedną z największych firm w Europie, wchodzącą w skład grupy kapitałowej Credit Agricole. Dzięki podjęciu tej współpracy uzyskiwane są wymierne korzyści dla firm i klientów indywidualnych. Pozwoliło to uzyskać stabilność finansową i bezpieczeństwo. Jednak to co najważniejsze w kontekście zawiązania współpracy to doświadczenie i wiedza instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, będącej jednym z liderów w dziedzinie bankowości i ubezpieczeń.

Auto EFL – szeroka oferta

Europejski Fundusz Leasingowy posiada w swojej ofercie leasing wszystkich najważniejszych środków trwałych:

  • samochodów osobowych (Auto EFL),
  • samochodów dostawczych (Auto EFL),
  • samochodów ciężarowych (Auto EFL),
  • maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • sprzętu i oprogramowania IT,
  • leasing i pożyczkę sprzętu rolniczego,
  • aparatury medycznej,
  • leasing dla jednostek samorządu terytorialnego i prawników.

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu EFL może zagwarantować nowoczesne rozwiązania finansowe i pochwalić się ścisłą współpracę z najbardziej liczącymi się na świecie producentami i dostawcami. To z kolei gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo współpracy. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży terenowej, dzięki czemu może zapewnić indywidualne podejście i opiekę ze strony swojego przedstawiciela. Pracownicy auto EFL to najlepsi na rynku specjaliści, którzy dzięki wielu latom działalności uzyskali niezbędną wiedzę i doświadczenie. W tym miejscu warto zaznaczyć, że do tej pory EFL na swojego partnera biznesowego wybrał ponad 230 tysięcy klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *